MANHATTAN ACTIVE®

Ostatni i najlepszy system zarządzania magazynem, jaki kiedykolwiek kupisz.

Zawsze aktualny. Dzięki automatycznej aktualizacji, z ciągłym dostępem do nowych możliwości. Powstał w chmurze, więc gdy Twoja firma potrzebuje więcej, automatycznie skaluje się, aby sprostać tym potrzebom. Jest wyposażony w inteligencję, która umożliwia uczenie się i adaptację. Została zaprojektowana z myślą o rozbudowie, aby szybko i łatwo połączyć moc Twoich innowacji z naszymi możliwościami.

Urodzony w chmurze, jest to ostatni system WMS, jaki kiedykolwiek kupisz. Nigdy nie wymaga aktualizacji, ponieważ uaktualnia się sam dzięki czemu jest idealny dla nowoczesnej dystrybucji. Manhattan Active WM wprowadza nową erę w zarządzaniu centrum dystrybucji. Taką, którą wyróżnia produktywność, elastyczność i optymalizacja procesów.

ZAWSZE AKTUALNY

Dzięki automatycznej aktualizacji

INTELIGENTNY

Zastosowana inteligencja umożliwia planowanie i optymalizację dystrybucji w czasie rzeczywistym, co pozwala podejmować lepsze i szybsze decyzje operacyjne.

ANGAŻUJĄCY

Pierwszy system WMS wykorzystujący nauki behawioralne do inspirowania i samomotywowania pracowników.

KOMPLEKSOWY

Kontroluj całe przedsiębiorstwo za pomocą jednej aplikacji.

INTUICYJNY

Przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie dostosowane do Państwa działalności

MANHATTAN SCALE

TECHNOLOGIA ŁAŃCUCHA DOSTAW,  SKALOWANA DO POTRZEB KLIENTA

Dzisiejsza rewolucja w handlu stworzyła bezprecedensowe wyzwania dla firm, które chcą sprostać stale zmieniającym się wymaganiom cyfrowego świata. Przy stale rosnących oczekiwaniach klientów dotyczących szybkości dostaw, na dystrybutorach spoczywa presja ciągłego zwiększania wydajności. Oznacza to zaopatrywanie większej liczby kanałów z jednego magazynu, przy obecnym lub zmniejszonym personelu, przy jednoczesnym zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta – w szybszym i bardziej efektywnym tempie.

Technologia może pomóc w osiągnięciu tych celów, ale potrzeba wiedzy, aby sprostać nowym wyzwaniom związanym z urządzeniami noszonymi, inteligentną integracją między tymi urządzeniami, łatwością dostępu i ogólnym dążeniem do „zawsze włączonego, zawsze optymalizującego, zawsze aktualnego” rozwiązania do zarządzania magazynem. Właśnie dlatego wiodące firmy na całym świecie wybierają Manhattan SCALE do prowadzenia swoich operacji dystrybucyjnych. Z dumą wyznaczamy standardy w zakresie wiodących, wysoce mobilnych technologii i innowacji systemów zarządzania magazynem (WMS).

WYBIERZ OPCJĘ WDROŻENIA ODPOWIEDNIĄ DLA TWOJEJ FIRMY

Manhattan SCALE jest dostępny w różnych opcjach wdrożenia – w chmurze publicznej, prywatnej, zarządzanej/hostowanej lub w siedzibie firmy – aby zaspokoić szereg potrzeb, możliwości i budżetów.

Jako część naszych rozwiązań Manhattan Distribution, Manhattan SCALE jest dostępny w opcji Manhattan-hosted cloud. W ramach chmury Manhattan, automatyczne coroczne aktualizacje zapewniają kolejną wersję aplikacji, dzięki czemu można korzystać z nowych cech i funkcji. Nasza usługa aktualizacji w chmurze Manhattan SCALE obejmuje opcję automatycznej migracji niestandardowych rozszerzeń.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

Manhattan SCALE zapewnia idealne połączenie cech, funkcji i technologii, aby sprostać wyzwaniom związanym z realizacją łańcucha dostaw w Państwa firmie. Klienci Manhattan SCALE korzystają z dotykowego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu do zarządzania procesami.

Środowisko to jest wysoce konfigurowalne i minimalizuje zależność od wewnętrznych zasobów IT, zapewniając ogólnie niski całkowity koszt posiadania (TCO). Oznacza to, że Twoja firma może od razu osiągnąć duże korzyści.

CECHY I MOŻLIWOŚCI MANHATTAN SCALE

Manhattan SCALE pozwala zwiększyć wydajność magazynu, wykorzystanie przestrzeni i zaangażowanie pracowników, z możliwością dostosowania się do planowanych i nieoczekiwanych zmian popytu. Wykorzystując zaawansowane, autorskie algorytmy do matematycznego organizowania i optymalizowania operacji, Manhattan SCALE przyspiesza przepływ towarów i informacji, umożliwiając bezbłędne wykonanie zadań w zakresie zapasów, pracy i przestrzeni, zapewniając jednocześnie zgodność z przepisami i standardami branżowymi.

Dzisiejsza rewolucja w handlu postawiła przed firmami bezprecedensowe wyzwania związane z koniecznością sprostania ciągle zmieniającym się wymaganiom cyfrowego świata. Od dystrybutorów wymaga się osiągania lepszych wyników przy obecnym lub zredukowanym personelu, zaopatrywania większej liczby kanałów z jednego zapasu, dostarczania klientom doskonałych doświadczeń – i to szybciej, taniej i z produktami, które angażują ich jako użytkowników końcowych. W najbliższym czasie pojawi się zupełnie nowy zestaw wyzwań związanych z urządzeniami mobilnymi, inteligentną integracją pomiędzy tymi urządzeniami, łatwością dostępu i ogólnym dążeniem do „zawsze włączonego, zawsze optymalizującego rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw”.

Na rynku, który może zmienić się w mgnieniu oka, gwarantujemy zwinności i skalowalności, aby szybko wykorzystać nowe możliwości przy jednoczesnym zachowaniu wydajności operacyjnej. Manhattan SCALE jest właściwym rozwiązaniem dla wymagających kwestii związanych z dystrybucją i stanowi idealne połączenie cech, funkcji i technologii dla organizacji poszukujących rozwiązań dla wyzwań związanych z realizacją łańcucha dostaw.